E-TWINNING- THAT IS MY TALENT

Z učenci 3. razreda smo v šolskem letu 2017/2018 sodelovali v mednarodnem projektu z naslovom That is my talent. Vsak učenec je prejel svojih » 5 min slave« v razredu, ko je ostalim sošolcem predstavil svoj talent. Talent, ki ga je učenec predstavil, je bila lahko katerakoli stvar, pri kateri sam čuti, da je dober (petje, ples, igra, deklamiranje, sestavljanje kock, risanje, ustvarjanje, šivanje, pisanje zgodb, pesmic, pospravljanje ….). Bistvo je v tem, da otrok sam pri sebi najde svoje močno področje in ga samozavestno predstavi tudi drugim. V projektu smo se povezali tudi z OŠ Dolenjske Toplice ter z nekaterimi evropskimi šolami. Na portalu tega projekta smo mesečno objavljali slike in zabeležili utrinke nastopov ter skupaj z ostalimi šolami soustvarjali mesečni časopis. Otroci so bili nad projektom navdušeni in z veseljem so prikazovali svoje talente ostalim sošolcem.

Prejeli smo tudi znak kakovosti:  etw_europeanqualitylabel_136318_sl

Petra Avguštin